Toamna calificărilor

    Toamna începe cu tine şi totodată începe şi un nou an şcolar.Este momentul să faci o schimbare în viaţa ta.Aşa cum odata ne bucuram că începem şcoala pentru că era un nou început, în care ne doream să învăţăm lucruri noi ,să demonstrăm că suntem din ce în ce mai buni,că ne maturizăm şi ne imaginam că vom lucra când vom fi mari în domeniul preferat,acum când suntem adulţi ne dorim să ne întoarem la copilărie măcar pentru o perioadă scurtă de timp şi acest lucru se poate realiza cu ajutorul Şcolii EUROTRAINING.

    Pregătiţi-vă rechizitele şi haideţi să retrăiţi acele vremuri ,urmând noi cursuri de formare profesională acreditate pentru adulţi, pe care noi vi le-am pregătit.

    Şcoala Eurotraining demarează în această toamnă o nouă campanie în colaborare cu Patronatul Naţional Român prin care oferim o serie de cursuri parţial subvenţionate sau gratuite....