Noi programe de formare profesionala organizate de Scoala Eurotraining

Primavara aceasta Scoala Eurotraining vine in intampinarea ta cu noi noi programe de formare profesionala, care vor corespunde nevoilor tale de dezvoltare profesionala. Cursurile propuse au la baza o programa elaborata de Ministerul Educatiei Nationale insa aspectul inedit al fiecarui training consta tocmai in abordarea diferita e fiecarei tematici. Aspectul practic intensiv al fiecarui modul este un alt motiv pentru care scoala Eurotraining trebuie sa fie optiunea ta daca te-ai hotarat sa urmezi un curs.

Avand o echipa mare, dinamica si profesionista de formatori, fiecare program de formare profesionala este adaptat la nevoile de dezvoltare ale fiecarui cursant. In cadrul fiecarui curs scoala Eurotraining colaboreaza cu cel putin un numar de 2 formatori.

Printre cursurile pe care le vom derula in perioada imediat urmatoare, amintim:

      - Prima sedinta va avea loc in data de 4 aprilie 20416, incepand cu ora 16:00

      - Prima sedinta va avea loc in data de 6 aprilie 2016, incepand cu ora 19:00

      - Prima sedinta va avea loc in data de 19 aprilie 2016, incepand cu ora 17:00

      - Prima sedinta va avea loc in data de 11 aprilie 2016, incepand cu ora 17:00

      - Prima sedinta va avea loc in data de 12 aprilie 2016, incepand cu ora 15:30

Pentru detalii referitoare la aceste programe de formare profesionala sau despre alte programe de formare pe care scoala noastra le organizeaza cu regularitate, asteptam pe pagina noastra de Facebook www.facebook.com/ScoalaEurotraining/?ref=settings sau pe site-ul scolii www.scoalaeurotraining.ro